Кожен пивовар береже, як скарб, свій секрет пивоваріння.
Герцогом Вільгельмом 4-м, в 1516 р був введений "Закон про якість пива". Найдавніший у світі закон про харчові продукти говорить, що пиво може бути виготовлено тільки з ячменю, хмелю, дріжджів і води.


Під час подорожі до Ніімеччини у засновника виникла ідея перенести Баварські традиції на Україну. Таким чином в Черкасах у 2010 році з'явилася Пивоварня "Черкаська Баварія". Незабаром при броварні було відкрито ПАБ натурального крафтового пива, де кожен може долучитися до Баварських традицій пивоваріння.

В основі виробництва пива "Черкаська Баварія "завжди використовуються виключно натуральні складові: добірний німецький солод, підготовлена очищена вода, дріжджі та хміль.

Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі виробництва, завдяки сучасній лабораторії.

Рецептура крафтового пива заснована на традиційних методах затирання і зброджування сусла (як і в рецептах приготування домашнього пива), тобто пиво "Черкаська Баварія" не містить штучних консервантів, ароматизаторів, барвників.

Технології виробництва дозволяють отримати саме живе нефільтроване, непастерізоване пиво, збагачене вітамінами групи В, С, Е, корисними мікроелементами та клітковиною.

У 2013 році почалась розробка технологічного процесу приготування сидру. Для цього підприємство використовує замкнутий цикл виробництва, який включає в себе весь технологічний цикл та лабораторні дослідження
Компанія "Черкаська Баварія" є одним з лідерів серед виробників високоякісних сидрів, що виробляються за технологією "Франктфурского сидру", наближеної до століттями сформованої рецептури, на основі переробки вітчизняної сировини - яблук.

В основу технології покладено запобігання окислювальних процесів на самих ранніх етапах переробки яблук та отримання кінцевого продукту максимально наближеного за якістю і корисним властивостям до живого яблучного соку.
Контакти
Телефон: +38 068 7 335 335
cherkaskabavaria@gmail.com
Україна, м. Черкаси, вул. Сурікова, 1
Фотографии и тексты использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.
Made on
Tilda