Правила взаємодії інтернет-магазину та клієнтів інтернет-магазину «Пивоварня ЧЕРКАСЬКА БАВАРІЯ»

Правила взаємодії інтернет-магазину і клієнтів інтернет-магазину «Пивоварня ЧЕРКАСЬКА БАВАРІЯ» (далі по тексту - Правила, Правила взаємодії, Публічний договір) - документ, що визначає порядок купівлі-продажу товарів через інтернет-магазин, відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК), що є публічним договором купівлі-продажу товару та надання послуг, пов'язаних з оформленням покупки та її доставкою, текст якого представлений на веб-сайті інтернет-магазину «Пивоварня ЧЕРКАСЬКА БАВАРІЯ» за адресою www.bavaria.ck.ua.

1. Загальні положення
1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу.
1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти, користувач стає Покупцем.

2. Терміни та визначення
2.1. Інтернет-магазин – Фізична особа підприємець Сушко Вікторія Григорівна, зареєстроване відповідно чинним законодавством України, котре управляє сайтом, що знаходяться в мережі Інтернет за адресою www.bavaria.ck.ua Фізична адреса – 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Богдана Хмельницького, 52, 56.
2.2. Алкогольна продукція - перелік продуктів Інтернет-магазину, одержаних шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 відсотка об'ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206 (крім квасу "живого" бродіння).
2.3. Товар - розміщений на сайті Інтернет-магазину перелік продукції і товарів народного споживання, включаючи Алкогольну продукцію.
2.4. Покупець - фізична особа, яка досягла повноліття (вісімнадцятирічного віку), користувач мережі інтернет, яка отримує інформацію Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення і купує Товари або дає доручення на придбання Алкогольної продукції, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.
2.5. Договір доручення - договір, який укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України між Покупцем та Інтернет-магазином, згідно з яким Інтернет-магазин за дорученням Покупця, за його рахунок, і від його імені здійснює підбір, покупку і доставку обраної Покупцем, в Інтернет-магазині алкогольної продукції, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити надані йому послуги Інтернет-магазину, і компенсувати витрати Інтернет-магазину пов'язані з виконанням доручення Покупця.
2.6. Замовлення - розміщена заявка Покупця, на придбання і доставку від його імені і за його дорученням Товарів і / або Алкогольної продукції, адресована Інтернет-магазину www.bavaria.ck.ua
2.7. Сайт - кілька логічно пов'язаних між собою веб-сторінок. Розташованих в мережі Інтернет за адресою www.bavaria.ck.ua/, і що містить всі ознаки публічної оферти з продажу Товарів і на надання послуг з підбору, придбання і доставку обраної Покупцем на сайті Алкогольної продукції.

3. Предмет договору
3.1. Даний Договір, регламентує умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, ґрунтуючись на його бажанні, можливості і волевиявленні скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Алкогольної продукції і Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину передати Покупцеві потрібну йому інформацію, надати допомогу в пошуку і передачі Товарів та Алкогольної продукції згідно оформленого Замовлення Покупця, і в разі необхідності, зарезервувати Товар і Алкогольну продукцію для подальшого придбання Покупцем.
3.2. Інтернет-магазин надає Покупцю послуги оформлення Замовлення і доставки зарезервованих останнім Товарів за дорученням, від імені та за рахунок Покупця.
3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж Алкогольної продукції, у разі коли Покупець виявив побажання, повідомивши про це Продавця шляхом оплати задопомогою web-интерфейсу достуного на сайті. Фактична адреса інтернет-магазину: м. Черкаси, вул. Сіурікова, буд, 1. Ліцензіія на право Роздрібна торгівля алкогольними напоями №23010308202001433 від 12.06.2020.
3.4. Покупець приймає умови цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Замовити», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку і / або ж замінити замовлений, але відсутній товар на аналогічний, Покупець в свою чергу має право відмовитися від прийняття такого товару.

4. Правила роботи з Сайтом Інтернет-магазину
4.1. Покупець має право переглядати зміст Сайту Інтернет-магазину, складати належним чином оформлені замовлення, відправляти складати належним чином оформлені замовлення, а також користуватися іншими сервісами Сайту
4.2. При оформленні замовлення, Покупець надає такі дані:
• Ім'я
• Номер телефону.
4.3. Покупець зобов'язаний надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.
4.4. Покупець зобов'язується не надавати третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання сторонніми особами цих параметрів, Покупець повинен негайно повідомити про це адміністрацію Інтернет-магазину, скориставшись контактною інформацією розміщеною на Сайті Інтернет-магазину.
4.5. Покупець несе повну відповідальність за всі дії, здійснені на Сайті від його імені і (або) під його обліковим записом.
4.6. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.) Покупця.
4.7. Забороняється використовувати Сайт в протизаконної і законодавчо забороненої діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися чинного законодавства України та норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет. А саме: розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і / або ущемляє честь, гідність і / або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину не обмежуючись цим переліком.

5. Порядок оформлення Замовлення
5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Алкогольної продукції в віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Замовити».
5.2. В результаті оформлення Замовлення, Інтернет-магазин отримує дані Покупця та номер Замовлення для виконання доручення про покупку і доставку зарезервованих товарів згідно сформованого Замовлення на Сайті Товарів.
5.3. Оформити Замовлення на Товари і Алкогольну продукцію можуть всі Покупці незалежно від реєстрації

6. Порядок оплати
6.1. Покупець оплачує Алкогольну продукцію, зазначену в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину по її пошуку, комплектації і резервування
6.2. Покупець оплачує послуги Інтернет-магазину по купівлі і доставці Алкогольної продукції, зазначеної в розміщеному на Сайті замовленні, а також зобов'язується компенсувати фактичні витрати Інтернет-магазину на виконання доручення Покупця, відповідно до умов цього договору.
6.3. Покупець самостійно вибирає спосіб оплати товару на Сайті Інтернет-магазину. Оплата здійснюється в національній валюті України - гривнях.
6.4. Оплата здійснюється після того, як Покупець ознайомився і перевірив номенклатуру замовлених і доставлених товарів у вказаному ним місці їх доставки.
6.5 Якщо Покупець прийняв і оплатив товар без перевірки, такий товар вважається прийнятим в повному обсязі без претензій до якості і кількості, і відповідає очікуванням Покупця.

7. Порядок доставки Замовлень
7.1. Відправлення здійснюється згідно правил і графіків розміщених на Сайті Інтернет-магазину. Оформлені замовлення відправляються протягом 24 годин після здійснення замовлення.
7.2. При передачі Замовлення Інтернет-магазин має право попросити Покупця пред'явити посвідчення особи, що підтверджує дотримання останнім вікових обмежень, встановлених для Покупця цим договором.

8. Умови повернення Алкогольної продукції і / або Товарів.
8.1 Повернення товару відбувається згідно із законодавством які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №854 про правила роздрібної торгівлі від 30.07.96., Алкогольна продукція належної якості поверненню не підлягає.
8.2. У тому випадку якщо виявлені недоліки або ж неналежна якість алкогольної продукції, клієнт має право на:
1. Заміну товару на аналогічний
2. Заміну на інший товар з перерахуванням коштів
3. Повернення грошових коштів. Для повернення клієнт зобов'язаний надати документ, що підтверджує покупку в інтернет магазині, на документі повинна бути зазначена дата продажу товару.

9. Захист персональних даних і конфіденційність
9.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні дані, зазначені в п.4.2. даного Договору.
9.2. Крім зазначених у п.4.2. даного договору даних, Інтернет-магазин отримує від Покупця дані: • про адресу доставки • інформацію про смаки, інтереси, уподобання Покупця • і іншу інформацію
9.3. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець надає свою згоду на обробку і використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06. 2010 р
9.4. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для цілей продажу Товарів і надання послуг, визначених цим Договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних, і складання унікальної пропозиції.
9.5. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі Договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.
9.6. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві має можливість звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.
9.7. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

10. Інформаційні повідомлення та оповіщення
10.1. Реєструючись на Сайті або оформляючи Замовлення без реєстрації, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.
10.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, надіславши відповідного листа на електронну адресу, вказану на Сайті, з вказанням мети звернення.
11. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті
11.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.
11.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.
11.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або поступку, створювати похідні роботи і ін.

12. Інші умови
12.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.
12.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.
12.3. Всі суперечки, що виникають між Сторонами, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання сторони можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.
12.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди розміщується на Сайті.
Made on
Tilda